עונת הקיץ במודיעין נפתחה עם חנוכת בריכת אינפיניטי חדשה במודיעין בפארק הספורט והנופש. הבריכה ממוקמת גבוה יחסית בתוך הפארק, ומשקיפה עליו. גודלה של הבריכה, חצי אולימפית, ומעבר לעיצובה הייחודי בוצעו בה גם עבודות של הצללות.

בריכת האינפיניטי ומהווה חלק משמעותי בשדרוגו של הפארק עבור מבקרי ומנויי הפארק, יחד עם מתקני המים והמגלשות אשר נפתחים באופן רשמי. בנוסף, בתחילת חודש אפריל, נפתח בפארק המים והנופש בית קפה חדש, למנויים ולמבקרים. בית הקפה ממוקם במבואת הכניסה לפארק, והוא צפוי לפעול לאורך כל השנה ולהציע מבחר של כריכים, מאפים, סלטים ושייקים של פירות עם אפשרות לתוספות חלבון עבור המתאמנים.

פתיחת בית הקפה מהווה נדבך נוסף לשדרוג השירותים בפארק ע"י מנהלת אופק אשר הרחיבה לא מכבר גם את מערכת החוגים. לצדו של בית הקפה, ימשיך לפעול מזנון לאוכל מהיר בעונת הקיץ, אשר מציע ארטיקים, חטיפים, פיצות ועוד.

פרויקט נוסף שנמצא בשלבי סיום של העבודות ע"י החברה הכלכלית הוא מתחם קירות הטיפוס, אשר ממוקם בצמוד לפארק הנופש והספורט ויהווה מתחם חדש לבילוי ופנאי.

המתחם יכלול מגוון רחב של קירות טיפוס ובהם, קיר טיפוס בגובה של כ-17 מטרים שיעמוד בסטנדרטים בינלאומיים ויוכל לארח תחרויות מהארץ ומהעולם ויהווה אתגר עבור חובבי הטיפוס.

לצד הקיר האולימפי, יוקמו קירות בגבהים שונים שיאפשרו להתאמן ולהתחרות בסגנונות טיפוס שונים. כך שהמתחם יכיל קירות תחרותיים, וקירות בין 8 ל-14 מטרים: קירות הובלה, בולדרים לתחרויות ואימונים, קיר טופרוף, קיר ספיד 15 מטרים וקירות ילדים, והכל סביב רחבה שתאפשר צפייה בכל קיר. הכניסה למתחם הטיפוס תהיה בתשלום ותעשה דרך מבנה כניסה שיכיל קבלה, לובי, חדרי הרצאה, חנות לממכר ציוד ועוד.

בריכת אינפינטי
בריכת האינפינטי החדשה במודיעין צילום דוברות עיריית מודיעין