נצפו יחד: יעל שלביה ואור לוזון  מבלות ביום שישי בפתח תקוה. העיר מודיעין נעלבה רשמית.

במה עדיף קניון בפתח תקווה ל קניון עזריאלי במודיעין? בשישי האחרון נצפתה בקניון פתח תקווה יעל שלביה, הדוגמנית הבינלאומית, והפרזנטורית של מותג משקפי השמש והראיה קאטליה מבית אופטיקנה  לבקר את חברתה הטובה, הסטייליסטית של הכוכבים הגדולים אור לוזון.

שלבייה, שהבינה שחברתה לוזון בשיא העבודה,  החליטה לשנס מותניים ולעזור לה עם הלקוחות הרבים שהגיעו למקום… עוברי האורח נדהמו לגלות את שתי הכוכבות הגדולות עוזרות לקונים לבחור משקפיים עד שנוצר פקק  בדרך לקופות הדוכן.

עוברים ושבים בקשו להצטלם איתן סלפי, אור לוזון אמרה ליעל שלביה  רק שתדעי שבעיר פ"ת אני יותר סלבס ממך……מכירים אותי פה כולם. כאן גדלתי בקניון ואת המשך הגדילה שלי אני ממשיכה בקניון רמת אביב.

שלביה, סיפרה שאור לוזון היא החיוג הראשון שלה בנייד וכל מה שעומר או היא צריכים, אור לעזרתם, אפילו כשנאלצו לארוז לדובאי אור הגיע לעזור, ותוך 5 שעות סיימה לארוז את כל הבית.

יעל, סיפרה שהיא נהנית להתגורר במושב במרכז הארץ , שבו היא ועומר גרים. התרפיה שלה היא לבשל ולאפות לפני שבת את האוכל שהיא ועומר  אוהבים: שניצל וקוסקוס עם קציצות,  ולקינוח עוגת תפוזים ולמי שרוצה את המתכון ניתן להיכנס לטיק טוק.

כשנשאלה יעל איפה עומר אמרה שעבד קשה אמש  ועדיין ישן בבית………….

יעל שלביה
יעל שלביה בחרה לעצמה משקף חדש צילום אסף לב