בפעילות משותפת של צה״ל ושב״כ חוסל מחבל החמאס, נעים גול שהיה אחראי על החזקתה של התצפיתנית רב״ט נועה מרציאנו ז"ל, אשר נחטפה במהלך אירועי ה-7.10 ונרצחה בבית החולים שיפאא.

בפעילות משותפת של שב״כ וצה"ל ביום שישי האחרון חוסל המחבל נעים גול, פעיל צבאי בארגון הטרור חמאס בגדוד שאטי ברצועת עזה. במסגרת פעילותו היה מעורב בירי רקטות לעבר שטח ישראל וכן היה אמון על החזקתה של תושבת מודיעין רב״ט נועה מרציאנו ז"ל, אשר נחטפה במהלך אירועי ה-7.10 ונרצחה בבית החולים שיפאא.

בהודעת צה"ל ושב"כ נמסר כי הם "ימשיכו לפעול בנחישות לאיתור ולסיכול פעילי טרור צבאיים, המבצעים פעולות טרור כנגד אזרחי ישראל, וכן, מעורבים באירועי חטיפה ורצח". יצויין כי לפני שלושה חודשים חוסל מחבל נוסף שלקח חלק בהחזקתה של רב״ט נועה מרציאנו ז״ל.צה״ל משתתף בצער משפחת מרציאנו וימשיך ללוותה.

מצורף תיעוד מחיסול המחבל: https://bit.ly/4dEMMCI

נועה ז"ל היא בתם הבכורה של עדי ואבי. אחות ליובל, הדר ואיתי.ביום 16.4.2023 התגייסה לצה"ל ושירתה בחיל מערך הגנת הגבולות. לאחר חטיפתה הצטרפה עדי אמה של נועה למטה החטופים ובעיר מודיעין אף נערכה עצרת להחזרתה עד להודעה העצובה על רציחתה ע"י המחבלים.

מרציאנו נפלה בקרב ביום כ"ה במרחשוון תשפ"ד (9.11.2023). בת תשע עשרה בנופלה. היא הובאה למנוחות בחלקה הצבאית בבית העלמין במודיעין. לאחר נפילתה הועלתה לדרגת רב טוראי.

נועה מרציאנו
נועה מרציאנו ז"ל