מבזק חדשות
בית » ספורט » כדורגל: בן 51 פעיל ומצטיין
כדורגל: בן 51 פעיל ומצטיין
יוסי אלמליח ואיתן גליקו

כדורגל: בן 51 פעיל ומצטיין

יוסי אלמליח, שחקנה של עירוני בית שמש ששיחקה השבוע נגד עירוני מודיעין, הוא השחקן הפעיל המבוגר ביותר בליגות בישראל. אלמליח (51) שיחק בעבר במודיעין במשך שתי עונות וזכה לשבחים רבים

המאבק בצמרת ליגה ב' דרום ב' בכדורגל ממשיך להיות צמוד ומרתק. אחרי ניצחון קל יחסית ביום שישי האחרון נגד עירוני בית שמש (0:2), עירוני מודיעין מדורגת במקום השלישי עם 28 נקודות. לאילת שבמקום הראשון 29 נקודות ולנתיבות במקום השני 28 גם כן, אך יחס שערים טוב יותר מזה של מודיעין.

הליגה עוד לא הגיעה למחצית הדרך (התקיימו 12 מחזורים) כך שבפועל הכל פתוח והכל אפשרי. עיון ביחס השערים של הקבוצה (23-5) מגלה כי למודיעין יש את ההגנה הטובה ביותר בליגה (ספגה 5 שערים בלבד) וכי מנגד קיימת בעיה בהתקפה, כשקבוצות המדורגות במקומות 11-12 הבקיעו כמות רבה יותר של  שערים.

אך הסיפור של השבוע מצוי במקום אחר – בקבוצת בית שמש שכאמור ביקרה כאן השבוע, שיחק יוסי אלמליח בן 51 שהוא ככל הנראה השחקן הפעיל המבוגר ביותר בליגות בישראל.

כזכור, אלמליח הצטיין בעבר גם במדי עירוני מודיעין. בתמונה (מימין) אלמליח בפגישה מרגשת לפני המשחק עם מי שהיה מאמנו בעבר ומאמנה הראשון של עירוני מודיעין איתן גליקו.

רבים מאוהדי מודיעין סבורים היום, כי גליקו אשר אימן כאן בעבר בהתנדבות, היה המאמן הטוב ביותר והמתאים ביותר שאימן את מודיעין מאז היווסדה.

ביום שישי הקרוב במסגרת משחקי המחזור ה-13 תצא מודיעין למשחק חוץ ולקרב קשה נגד הפועל רהט אשר נחלשה אמנם השנה אך נאבקת על חייה בתחתית הטבלה.

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*