מבזק חדשות
בית » דבר העורך » לא צובעים את המציאות בוורוד
לא צובעים את המציאות בוורוד

לא צובעים את המציאות בוורוד

אתר "חדשות מודיעין" ישתדל להיות מעניין, מקורי, מהימן, מגרה, רלבנטי ומעורר סימני שאלה. יהיו לנו הרבה יותר שאלות מתשובות. את התשובות יצטרכו לתת פרנסי העיר

הנוכחות והפעילות של התקשורת המקומית מהווים מענה הכרחי לצורך הקיים אצל כולנו, לדעת מה קורה "בחצר האחורית הקטנה שלנו". תפקידה העיקרי הוא להביא לידי הציבור מידע מקומי אשר ערוצי התקשורת הגדולים אינם מכילים בדרך קבע.

"חדשות מודיעין" – אתר החדשות החדש של מודיעין, בו אתם "מעלעלים" עכשיו, לוקח על עצמו לקיים את המשימות הר"מ והוא נתון מרגע זה תחת הביקורת שלכם.

כקוראים אתם בוודאי שואלים מה יהיה אופיו של האתר? איזה קו הוא ידגיש? מה יהיה סגנונו? למה הוא נחוץ? ובכן, "חדשות מודיעין" יהיה עיתון אינטרנטי אשר הקוראים יהיו תמיד מול עיניו, הוא ישתדל לא להיות בנאלי ונדוש, יחפש את המקוריות, הייחודיות והעניין. מה שבטוח הוא ש"חדשות מודיעין" לא יחקה שום עיתון אחר, הוא ינסה להיות מקורי, מיוחד, שונה, בהיר, אמיתי, אמין, הוגן, מאוזן, מדויק ומעניין. המערכת תשתדל לשקף נאמנה את הבעייתיות, את המאבקים, את ההישגים והעשייה, את התקוות ואת האכזבות של העיר מודיעין וסביבתה.

האתר לא יפסיק לרגע להתעניין בביוב השכונתי ובמפגע הבטיחותי המקומי. בד בבד נתמקד בענייני אקטואליה, נקפיד להביא חדשות ופרשנויות פוליטיות ייחודיות, המחברים אותנו ישירות עם קברניטי העיר, אך לרגע לא נשכח שבמרכז ההוויה שלנו מצויים תמיד התושבים. בכל מקרה, יהיה זה עיתון שמתאמץ לעניין את קוראיו.

נטפל בנושאים השונים בכוונה לשכנע, להשפיע ולשנות. מה שחשוב לנו הוא לספר את האמת ללא כחל וסרק. נשתדל מאוד לא להאכיל אתכם ב"ברווזים עיתונאיים" לא טעימים ונמנע מ"תאונות עבודה". אך למרות הגישה האחראית והנינוחה הזו, אנו לא מבטיחים כאן לאיש "עיתונות טובה" ומתנגדים בכל תוקף לצבוע את המציאות בוורוד.

"חדשות מודיעין", כאמור, ישתדל להיות מעניין, מקורי, מהימן, מגרה, רלבנטי ומעורר סימני שאלה. לנגד עינינו מצוי פסלו של רודן "האיש החושב", נרחיב את מעמדו ושליחותו גם לדמות של "האיש השואל". יהיו לנו, אם כן, הרבה יותר שאלות מתשובות. את התשובות יצטרכו, מן הסתם, לתת פרנסי העיר.

סוד ההצלחה של "חדשות מודיעין" הוא ביכולתו להיות רלבנטי תמיד. הרלבנטיות תעניק לו כוח ותהפוך אותו לאטרקטיבי ומבוקש. כתוצאה מהחיבור החזק והמיידי שלנו לכלל מרכיבי הקהילה אנו מקווים לבסס במהרה את מעמדנו כמובילי דעה בעיר.

אנו מקווים גם להפוך מהר מאוד ל"צורך" של התושבים, כך שרבים ירגישו ש"מי שלא קורא אותנו לא יודע מה קורה". שמנו לנו למטרה יעד יומרני מאוד – תוך פחות משנה להפוך לאמצעי התקשורת הפופולארי, המבוקש, והיעיל ביותר בעיר.

 

 

 

 

 

תגובה אחת

  1. יבדק במבחן המציאות

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*