מבזק חדשות
בית » חינוך » הקייטנות בסכנה
הקייטנות בסכנה
מתנ"ס סחלבים

הקייטנות בסכנה

לבקשת עובדי מתנ"ס סחלבים הכריזה ההסתדרות אתמול (יום ב') על סכסוך עבודה דבר המעמיד בספק את קיומן של הקייטנות העירוניות של מודיעין. כל הפרטים הידועים נכון לרגע זה

יו"ר מרחב השפלה בהסתדרות, משה ארבלי שלח אתמול (יום ב') מכתב למנכ"ל העירייה יורם כרמון עם העתקים לחיים ביבס וליו"ר ההסתדרות בו הוא מכריז רשמית על סכסוך עבודה במתנ"ס סחלבים. במכתב שהעתק ממנו הגיע לידי "חדשות מודיעין" כותב ארבלי: "בישיבת מזכירות הסתדרות מרחב השפלה שהתקיימה ב- 6 ביוני דנה המזכירות בבקשת ועד העובדים של עובדי סחלבים לסכסוך עבודה. לאחר דיון מעמיק החליטה המזכירות לאשר את בקשת סכסוך העבודה החל מהיום".

המשמעות הישירה של ההכרזה על הסכסוך היא, כי עובדי המתנ"ס יוכלו החל מבעוד 14 יום לפתוח בשביתה בחסות ההסתדרות ולשבש בכך את פעילות הקייטנות הקרובות.

סכסוך העבודה הוכרז לאחר סחבת של שנים בנוגע לתביעותיהם של עובדי המתנ"ס לגבי שיפור תנאי העסקתם ושכרם, ויחסי עבודה עכורים בין חברי ועד סחלבים לבין הנהלת העירייה.

אם ההשבתה תצא לפועל יפגעו תחומי פעילות רבים, כמו: קייטנות הקיץ, הצהרונים, החוגים ועוד.

מקורבים לראש העיר ציינו אתמול כי חיים ביבס מתכוון להשוות את תנאיהם של עובדי המתנ"ס עם אלה של עובדי העירייה דבר שימנע את ההשבתה. אולם את אימות הדברים עם ראש העיר לא הצלחנו להשיג.

דובר העירייה עמו שוחחנו אמש, אמר כי במהלך היום (יום ג') תצא הודעת דוברות מפורטת בנושא. אנחנו נמשיך לעקוב ונעדכן בהתאם.

 

 

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*