מבזק חדשות
בית » חדשות » משדרגים את הפארקים בעיר
משדרגים את הפארקים בעיר
הפארק בעמק בית שאן. צילום: דוברות עיריית מודיעין

משדרגים את הפארקים בעיר

במסגרת תכנית העבודה הרב שנתית לשדרוג הפארקים ברחבי העיר בוצעו לאחרונה עבודות הכוללות שדרוג וריענון מתקנים, חידוש משטחים והוספת מתקני הצללה. ברחוב תמוז בשכונת הכרמים מוקם גן חדש

לאחרונה הסתיימו עבודות שדרוג בפארק שברחוב עמק בית שאן שבשכונת המגינים בו הוחלף החול בדשא סינטטי. בנוסף העירייה מוסיפה בימים אלו בפארק ברחוב טבת שבשכונת הכרמים, לבקשת התושבים, מתקן משולב הכולל טיפוס ומגלשה לצד המתקנים הקיימים בפארק וכן דשא סינטטי.

במקביל לעבודות אלה העירייה הוסיפה בשבועות האחרונים מתקני הצללה בגני ילדים בעיר על מנת לאפשר לקטנטנים ליהנות ממתקני המשחק שבחצר הגן בימי הקיץ. הצללה נוספת הוקמה גם בפארק הפעוטות שבשכונת אבני חן.

בימים אלו מתבצעות העבודות להקמת פארק חדש לאורך רחוב תמוז שבשכונת הכרמים הכולל שני מתחמי פעילות. את המתקנים בפארק בחרו תושבי העיר בסקר מקוון שנערך באתר העירוני כחלק מפיילוט שיתוף הציבור של העירייה.

לקראת חופשת הקיץ תמשיך העירייה בעבודות הצללה ושדרוג בעוד מספר פארקים ברחבי העיר בדגש על שכונת ותיקות על מנת לאפשר לתושבים ליהנות ממבחר פארקים משודרגים ומוצללים בקרבת מקום מגוריהם.

2 תגובות

  1. בפארק המשודרג ברחוב מגדל הלבנון מזה מספר חודשים כל ההצללה קרסה ונקרעה.חבל שהעירייה לא מפקחת על איכות הביצוע והתקינות של כסף ציבור רב שמושקע בפרוייקט זה

  2. אורית גומה כהן

    בשבת האחרונה הייתי בפארק ברעננה, האמת יש קצת דימיון לפארק ענבה. חבל שלא משקיעים בענבה עם גינה לפעוטות ללא חולות, עם מתקנים בטיחותיים ולא סרט אדום שאסור להתקרב. עם הצללה במדקנים, ממליצה לכם לנפוש שם ואולי לשדרג קצת את הפארקים והגינות המודיעין!

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>