מבזק חדשות
בית » תחבורה » העירייה תורמת לתאונות
העירייה תורמת לתאונות
תמרור אין כניסה דהוי שהפסיק למלא את שליחותו

העירייה תורמת לתאונות

תמרור בלוי ודהוי שלא טופל מזה שנים רבות ביציאה מחניון היכל התרבות בעמק דותן מסכן את הנהגים שעשויים לטעות ולנסוע באין כניסה

ערנותם של נהגים שנסעו כחוק בכביש חד סיטרי בעמק דותן ממערב למזרח ליד היכל התרבות, מנעו ביום חמישי תאונה חזיתית קשה כאשר נהג תועה שיצא מחניון היכל התרבות פנה ימינה בניגוד לכיוון התנועה ומצא עצמו מול מכוניות שועטות שנסעו מולו.

תושב העיר שישב עם קבוצת חברים באחד מבתי הקפה במרכז מרל"ז בעמק דותן סיפר ל"חדשות מודיעין" כי בסיטואציה שנוצרה תאונה חמורה וקטלנית היתה קרובה מאוד מלהתרחש. לולא תושייתם של הנהגים שנסעו בכיוון התנועה החוקי אין ספק שהיתה נגרמת תאונה קשה למדי, אמר אותו תושב שהאשים את נהג הרכב הפרטי שנכנס באין כניסה.

בדיקת "חדשות מודיעין" העלתה כי הנהג שנסע בניגוד לחוק אינו האשם היחיד במצב החמור שנוצר וכי לעיריית מודיעין חלק מכובד בנושא. שכן, ביציאה מחניון הכורכר הענק שמול היכל התרבות מוצב אמנם תמרור אין כניסה למי שמבקש לנסוע ימינה לכיוון מערב בניגוד לכיוון התנועה, אך תמרור זה הינו בלוי ודהוי וכפי שניתן לראות בתמונה עשוי בהחלט להטעות את הנהגים במקום.

תפקידה של העירייה כאחראית על הצבת התמרורים בעיר, הוא בין היתר לוודא מעת לעת את תקינותם של אותם תמרורים. אי הקפדה על כך עשויה לתרום לתאונות מיותרות.

בגלל השבת לא ניתן היה לקבל את תגובת העירייה היום. אם וכאשר תגיע תגובה כזו היא תפורסם כאן בהתאם.

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*