מבזק חדשות
בית » חדשות » שוב כישלון במכרז
שוב כישלון במכרז
התקנת הצללה בענבה. צילום עיריית מודיעין

שוב כישלון במכרז

ל"חדשות מודיעין" נודע בלעדית כי אחרי הכישלון הגדול בשיווק שטחי המסחר במע"ר כשל גם מכרז מקומי להפעלת בית קפה בפארק ענבה כשאיש לא הגיש הצעה. העירייה: המקום יופעל בכל מקרה

בתחילת חודש מרץ פרסמה עיריית מודיעין מכרז להפעלת בית קפה על שפת האגם בפארק ענבה. ראש העיר חיים ביבס אמר לתקשורת: "אני סמוך ובטוח כי התושבים יזכו לבית קפה מצוין וממקום בילוי איכותי לאורך כל ימות השבוע לרבות שישי ושבת". ברם, בעירייה נרשמה אכזבה רבה כאשר הסתבר שאיש לא ניגש למכרז.

בכיר בעירייה אתו שוחחנו העריך כי למקום אין ביקוש לנוכח חוסר הנגישות אליו: "אנשים אוהבים לבוא לבית הקפה עם האוטו עד לחניון צמוד. כאן צריך לחנות במרחק גדול ולרדת בדרכים לא דרכים ללא הצללה ולא דרך גישה סביר", אמר לנו אותו בכיר.

כזכור, הכישלון במכרז זה מצטרף לכישלון של רשות מקרקעי ישראל לשווק את שטחי המסחר במרכז העיר החדש המוקם.

רק לפני כחודש הוציאה דוברות העירייה הודעה בה נאמר בין היתר: "האביב כבר כאן, ובימים אלו פועלות עיריית מודיעין מכבים רעות ומנהלת אופק להכנת פארק ענבה לקראת בוא הקיץ ושלל האירועים שצפויים בו. השדרוג המשמעותי ביותר צפוי עם הקמתו של בית קפה על שפת האגם. המכרז להפעלת בית קפה בפארק אשר יחליף למעשה את המזנון הנמצא בסמוך לאגם, מתחת לאמפיתאטרון. כחלק מתנאי המכרז נקבע כי בית הקפה יפעל שבעה ימים בשבוע, זאת על מנת לתת מענה לתושבי העיר ואורחיהם המעוניינים ליהנות מכוס קפה בטבע גם ביום שבת. בנוסף, הושלמה בימים אלו התקנה של הצללה על שטח של כ- 100 מ"ר בחזית המתחם, דבר אשר יאפשר ללקוחות בית הקפה ישיבה באזור מוצל".

כאמור, המציאות טפחה על פניה של עיריית מודיעין ולא נרשם ביקוש במכרז. לפניית "חדשות מודיעין" אמר דובר העירייה כי המקום יופעל בכל מקרה: "העירייה באמצעות מינהלת אופק תקיים מכרז נוסף בתקופה הקרובה. על כל פנים מינהלת אופק תפעיל את בית הקפה בפארק ענבה בין אם על ידי זכיין ובין אם המינהלת תפעיל אותו באופן עצמאי".

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*