מבזק חדשות
בית » קהילה » יום העצמאות של רקדני "זוז במחול"
יום העצמאות של רקדני "זוז במחול"
זוז במחול. צילום גידי אבינערי

יום העצמאות של רקדני "זוז במחול"

הרקדנים ממודיעין הוזמנו להופיע בטקסים הישוביים ובמופע המסכם של "מצעד החיים"

אחרי שנתיים בהן הופיעו הלהקות הבוגרות של גלית ורואי כבירי על בימת הר הרצל, בטקס הדלקת המשואות הממלכתי, השנה בחרו לוותר על הכבוד, לטובת נסיעה לאיטליה. לפיכך, הרקדנים הבוגרים בחטיבת המחול הישראלי ובחטיבת הג'אז היו פנויים להופיע על הבימות, גם במודיעין וגם במכבים.

במודיעין הופיעו להקות מחטיבת המחול בשניים משיריו של עוזי חיטמן. להקת אביבים פלוס הופיעה עם השיר "ארץ הצבר", בכוריאוגרפיה של אלה יאיר-קיויתי, ואילו להקת נעורים רקדה לצלילי השיר "בארץ הזאת", בכוריאוגרפיה של טל ליפינר.

במכבים הופיעה להקת המחול הבוגרת בריקוד לשיר "תנו לי לשתות", וגם כאן בכוריאוגרפיה של טל ליפינר, מנהלת חטיבת המחול הישראלי.

במוצאי יום העצמאות הוזמנו רקדניות חטיבת הג'אז משלוש להקות – הלהקה הבוגרת, אנסמבל וצעירה – להופיע בטקס החגיגי המסכם את "מצעד החיים". הרקדניות ממודיעין רקדו לכוריאוגרפיה של יעל כרמון, מנהלת חטיבת הג'אז בסטודיו, בפני 5000 איש, שהגיעו מכל רחבי העולם, וחלקו את הבמה עם להקת אוף סימחעס, דודו פישר, קרקס Y וקרוואן הצופים.

רואי כבירי, המנהל האמנותי של "זוז במחול", אומר כי המופע של מצעד החיים היה מופע מדהים, והרקדניות ממודיעין הביאו הרבה מאד כבוד, לא רק לסטודיו אלא גם לעיר מודיעין.

 

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*