מבזק חדשות
בית » ספורט » כדורשת על הדשא
כדורשת על הדשא
טורניר הכדורשת. צילום פרטי

כדורשת על הדשא

כ-450 ספורטאיות מכל רחבי הארץ הגיעו בשבת שעברה לפארק הדגים במודיעין על מנת להשתתף בטורניר השנתי "כדורשת על הדשא" אותו הפיק אגף הספורט בסחלבים בשיתוף המועדון הישראלי לכדורשת נשים

זו השנה החמישית שטורניר כדורשת על הדשא מתקיים, כאשר השנה נשברו שיאי ההשתתפות באמצעות 56 קבוצות שהגיעו מהיישוב עומר שבדרום ומנתניה שבשרון. היו גם שמונה קבוצות מקומיות ממודיעין מכבים רעות ועוד קבוצה מיוחדת של עובדות העירייה, שהוקמה לכבוד האירוע, בראשות יו"ר ועד עובדי העירייה, זיווה אסא.

לטובת האירוע נפרשו 14 רשתות כדורעף חופים בחלקו העליון והאמצעי של הפארק. בשלב הראשון, הקבוצות חולקו ל-14 בתים ולאחר מכן לפי המיקומים הסופיים בשלב הבתים – החלו לשחק בשלב הנוקאאוט, כאשר כל קבוצה שיחקה לפחות 4 משחקים. במקביל למשחקים נהנו המשתתפות, בני זוגן והילדים ממתנפחים והפעלות.

מנהל אגף הספורט חנן דנציגר: "במודיעין מכבים רעות חרתנו על דגלנו את קידום הספורט העממי וכן העצמה של הספורט הנשי. שמחנו לראות את הקבוצות המקומיות לצד מספר רב של קבוצות שהגיעו להתארח אצלנו מכל רחבי הארץ. האירוע נערך בצורה מקצועית ומסודרת ואני מודה לעובדי מחלקת הספורט העירונית שהפכו את האירוע למוצלח במיוחד."

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*