מבזק חדשות
בית » ספורט » הישגים מרשימים ל"סנונית אקרובטיקה והתעמלות"
הישגים מרשימים ל"סנונית אקרובטיקה והתעמלות"
הסנוניות. צילום: לינוי לנדאו

הישגים מרשימים ל"סנונית אקרובטיקה והתעמלות"

האקרובטים של רותי ואופיר זוהר הגיעו להישגים מרשימים בכל התחרויות ובכל הדרגות, ובתחרות שהתקיימה בשישי האחרון קטפו 6 מדליות, מתוכן שתים בדרגה הבינלאומית, לראשונה בתולדות המועדון

עונת תחרויות ומופעים עמוסה וסוערת עברה על האקרובטים והאקרובטיות של רותי ואופיר זוהר. המתעמלים של "סנונית אקרובטיקה והתעמלות" השתתפו במקבץ גדול של תחרויות ומופעים בחודש האחרון, בתחומי התעמלות קרקע, אקרובטיקה והתעמלות אמנותית, וחזרו עטורי פרסים.

"גביע הידידות" במודיעין בסוף ינואר

6 מועדונים מכל הארץ הגיעו למודיעין לתחרות "גביע הידידות", אותה ארגנה עמותת סנונית, עם שופטים של האיגוד. מתחרות זו יצאו 3 הרכבים עם הפרס הראשון: רומי חנין, ענת הורביץ וליה בברסקי הגיעו למקום הראשון בדרגה b. מאיה גרונר, מעין בירב והדר גרינברג זכו במקום הראשון בדרגה בינלאומית age group. טל ריץ' ושחר שמעוני קטפו את המקום הראשון בדרגה הבינלאומית age group לזוג מעורב. נועה גרונר ורותם איליה הגיעו למקום הראשון במסלול ליגה 2. הילה טרייסטר ורותם בירב זכו במקום השני במסלול ליגה 2.

"גביע האיגוד בפירמידות"

מסלול אליפות ישראל התקיים ברעננה ב-13.2.15 והגיעו אליו כל המועדונים המובילים בארץ. גם כאן זכו שלושת ההרכבים של סנונית בפרסים: רומי חנין ענת הורביץ וליה בברסקי הגיעו למקום הראשון בדרגה b. טל ריץ' ושחר שמעוני זכו במקום הראשון בדרגה הבינלאומית age group לזוג מעורב. מאיה גרונר, מעין בירב והדר גרינברג מוקמו במקום הרביעי והמכובד בדרגה d.

"גביע האיגוד בפס קרקע"

מסלול אליפות ישראל התקיים אף הוא ברעננה ב-27.2.15. התחרות הייתה בהשתתפות מתעמלים נבחרים מכל הארץ ולדברי רותי זוהר, מנהלת סנונית ומאמנת הנבחרות, התחרות הזאת היא גולת הכותרת של המועדון. 10 מתחרים יצאו לתחרות ושבו למודיעין עם 6 מדליות. בתחרויות הללו מכבי דן הוא הגוף המוביל, ואילו הפעם הייתה סנונית המובילה ללא עוררין. בכיר באיגוד ההתעמלות אמר כי זוהי עליית מדרגה משמעותית עבור סנונית, שתמיד היה הגוף הגדול ביותר בארץ, והגיע לתחרויות עם צוותים גדולים, אך התחרות הזו מהווה קפיצת מדרגה עבור המועדון, שהפגין רמה גבוהה ביותר וזכה במדליות בדרגה הבינלאומית הנכספת.

רותי זוהר על התחרות: "אחרי כ-8 שנים במסלול התחרותי, עבודה מאומצת וקשה והשקעה אינסופית, יום כזה עוד לא היה לנו. כל הכבוד למאמן הפס הראשי שלנו, אודי דהאן, ולמאמנות העזר  שחר בנטוב ולילך טופח. עמותת סנונית הרוויחה ביושר מקום של כבוד בקרב המועדונים המובילים בישראל. לראשונה בתולדות המועדון, צוותים של סנונית מתחרים בדרגות הבינלאומיות וזוכים במקומות הראשונים".

להלן הזוכים: דרגה ג'וניור בנים במקום ה-1 טל ריץ', דרגה d בנים במקום ה-1 יובל בומש, דרגה c בנים במקום ה-1 ניצן ארזי, דרגה b בנות במקום ה-1 שחר שמעוני, דרגה c בנות במקום ה-1 מעין בירב, דרגה a בנות במקום ה-3 ליה בברסקי. יצוין כי ליה, תלמידת כיתה ג', הגיע למקום השלישי מבין 38 מתעמלים שהתחרו בדרגה זו. כן השתתפו מתעמלים נוספים שנתנו ביצוע מאד מרשים והתברגו כולם במקומות הראשונים גם הם: ענת הורביץ, הדר גרינברג, נועה תורן ונועה שפירא.

אופיר זוהר, מנהל סנונית, מדווח כי בנוסף, השתתפה נבחרת סנונית ב"גימנסטראדת רעננה", וייצגה את מודיעין באירוע, בו השתתפו נבחרות האקרובטיקה המובילות, וכן נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית.

במהלך מרץ צפויות עוד שתי תחרויות, וכי בשבוע הפורים תארח סנונית במודיעין את ה"סנוניאדה", אירוע ארצי אליו יגיעו 15 קבוצות מ-7 מועדונים מכל רחבי הארץ.

בנוסף, יצאו נבחרות סנונית ממודיעין, לפיד, כפר האורנים, שהם וראש העין ל"גימנסטראדה הבינלאומית" באילת בסוף מרץ.

עוד מדווח זוהר, כי גם נבחרת ההתעמלות האמנותית מייצגת את המועדון בכבוד, וזכתה ב"אליפות אור עקיבא", תחרות רשמית של איגוד ההתעמלות, והשבוע תצא ל"אליפות חדרה הפתוחה", לייצג את סנונית מודיעין.

 

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*