מבזק חדשות
בית » קהילה » "זוז במחול" מציגים: תמונות מהחיים
"זוז במחול" מציגים: תמונות מהחיים
זוז במחול. צילום פרטי

"זוז במחול" מציגים: תמונות מהחיים

מאתיים רקדני ורקדניות הלהקות הבוגרות של גלית ורואי כבירי העלו על בימת היכל התרבות את פרמיירת אמצע השנה והציגו אבני דרך בהוויה הכל-ישראלית

אולם היכל התרבות במודיעין היה מלא עד אפס מקום בקהל שהגיע לצפות בשני מופעי הפרמיירה של אמצע השנה, של להקות המחול הייצוגיות "זוז במחול", שכותרתו "תמונות מהחיים".

גלית ורואי כבירי, מנהלי "זוז במחול": "המופע "תמונות מהחיים" עובר דרך תחנות חיינו, שהן למעשה אבני דרך אישיות, אבל גם קולקטיביות, ומשותפות לכל אדם במדינת ישראל. במופע ניסינו למנות אחדות מהתחנות בזמן, וליצור אלבום תמונות של החיים שלנו כאן בישראל. התמונות נוצרו מצבע, צליל ותנועה, ומביעות את שמחת החיים ואת ההוויה הכל-ישראלית.

"חלקו הראשון של המופע כלל ריקודים מהרפרטואר של הלהקות לאורך השנים, וביניהם גם ריקודים שהועלו על בימת הר הרצל בטקס הדלקת המשואות הממלכתי, שהיה עבור הרקדנים שלנו חוויה בלתי נשכחת, וגם הזדמנות להראות את היכולות שלהם בפני כל עם ישראל והעולם, כשהטקס שודר בשידור ישיר בכל הערוצים.

"חלקו השני של המופע כלל ריקודים בהופעת בכורה, שהציגו תמונות מהחיים, מתחילתם ועד סופם. הריקודים נשזרו בחוט מקשר, החל מהלידה, דרך הפעוטון, בית הספר, בת מצווה, גיל ההתבגרות, אהבה ראשונה, סיום התיכון, צבא, טיול שחרור, עבודה, חתונה וחינה ולבסוף הזקנה, עם ריקוד סיום בו כל הרקדנים הצעירים הפכו לקשישים עליזים קלי רגליים.

כמאתיים רקדנים ורקדניות, משבע להקות מחול ייצוגיות של "זוז במחול" העלו ריקודים בשלושה סגנונות עיקריים: מחול ישראלי, ג'אז והיפ-הופ.

לכל ריקוד כוריאוגרפיה ייחודית, סיפור מיוחד, מוזיקה תואמת, אביזרים נלווים ותלבושות צבעוניות. הרקדנים והרקדניות הפגינו יכולות ריקוד מרשימות, בעודם מעלים 27 ריקודים שונים, ותוך כדי כך החליפו עשרות תלבושות. הקהל האוהד שגדש את האולם קיבל את הרקדנים באהבה רבה.

כבירי: "צוות הכוריאוגרפים, המורים והמדריכים שלנו עבדו לילות כימים עם הרקדנים והרקדניות שלנו, כדי להציג מופע עשיר ומרהיב. מגיעה להם ולצוות המשרד שלנו תודה ענקית, על העבודה המקצועית, ההשקעה האינסופית והמסירות הרבה". התודה הובעה בתום המופע, כשצוות "זוז במחול" נקרא לבמה, וזכה למחיאות כפיים סוערות מהרקדנים, ואף רקד את ריקוד הסיום יחד עם הרקדנים.

עם תום הפרמיירה, התפנו רקדני הלהקות הבוגרות לחזרות לקראת צאתם בחודש מרץ לתחרות מחול בינלאומית באיטליה, שם ישתלבו במסגרת בינלאומית עם להקות מכל העולם, ויזכו לייצג את העיר מודיעין ואת מדינת ישראל בכבוד (ואולי גם בפרסים…).

 

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*