מבזק חדשות
בית » חדשות » העדלאידע 2015
העדלאידע 2015
עדלאידע 2015. צילום דוברות העירייה

העדלאידע 2015

אומרים שהיה פה שמח. מודיעין צהלה ושמחה - תחפושות בסגנון ארבעת היסודות: אדמה, מים, אוויר ואש, נצפו ביום שישי בעמק החולה ובפארק הדגים במסגרת חגיגות הפורים המוקדמות בעיר

העדלאידע ה-15 של מודיעין התקיימה ביום שישי האחרון בהשתתפות לפי צופים שהגיעו ליהנות מהאירוע הצבעוני של השנה. העדלאידע כללה תהלוכה ססגונית וצבעונית לאורך רחוב עמק החולה, בהשתתפות תלמידי שכבות ד' מכל בתי הספר בעיר, שהתחפשו ברוח ארבעת היסודות: אדמה מים אוויר ואש. עוד השתתפו בתהלוכה ילדי עמותות אקים ואילן, קבוצות אקרובאטיקה, מחול וג'אז, תנועות הנוער, מועצת הנוער, קבוצת הליצנים של מחלקת הנוער והצעירים הולכי קביים ומייצגים. בראש התהלוכה צעדו ראש העיר חיים ביבס וחברי מועצת העיר.

לאור אירועי השבוע האחרון והעצב העמוק על אובדן תושבת העיר, עדן טבריה ז״ל, החליטו קהילות בתי הספר אלונים וחוט השני, בהם מלמד אביה, רמי טבריה, לציין את עדן, לעורר את המודעות למחלת האפילפסיה ולשלב במיצג שלהם את הצבע הסגול שהוא הצבע הרשמי העולמי של מחלת האפילפסיה.

לצד התהלוכה התקיים באמפי פארק עמק החולה ובפארק הדגים הפנינג פורימי בו נהנו המשתתפים ממתקנים מתנפחים, דוכנים ומהופעות בהם: המופע "קצפת ותות" עם שירים ורקדניות. וכן מהופעה של הזמרת "עדי ביטי" מבית הספר למוזיקה.

חגיגות הפורים יימשכו גם בחופשת פורים כאשר ביום שישי 6.3, שושן פורים, בין השעות 11:00 – 14:00 תתקיים בפארק הדגים פעילות לילדים ובשיאן מופע עם כוכב הילדים "רוי בוי". בנוסף, יתקיים הפנינג שיכלול סדנאות יצירה, ליצנים, מאפרות, קעקועי אייר בראש, מתנפחים ועוד. כל האירועים, הסדנאות והפעילויות ללא תשלום.

אלעד שמעונוביץ, חבר המועצה ומחזיק תיק התרבות: " כמות המשתתפים והאווירה המצוינת שוב הוכיחו שאצלנו בעיר מתקיימת עדלאידע מהיפות בישראל. סוד הקסם של האירוע שהוא מבוסס על בתי הספר, ההורים והמורים שמאחדים את כל הכוחות המקומיים ומושכים את עשרות אלפי המשתתפים לאירוע קהילתי וחברתי בעיר. חשוב להודות לכולם על ההתגייסות ושיתוף הפעולה ובראשם לאגף תרבות ואירועים בעירייה שעבדו מסביב לשעון לקראת האירוע וכבר מכינים את האירועים הבאים לקראת הפסח וציון אירועי יום הזיכרון ויום העצמאות".

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*