מבזק חדשות
בית » חינוך » תחרות "רוטרי – הנואם הצעיר 2015"
תחרות "רוטרי – הנואם הצעיר 2015"
הנואמים הצעירים עם ראש העיר וסגנו

תחרות "רוטרי – הנואם הצעיר 2015"

אלון דוקאן ודולב הרוש זכו בתחרות העירונית ויעלו לתחרות המחוזית

כבכל שנה, במסגרת עידוד הנוער למצוינות, קיים מועדון רוטרי מודיעין את התחרות המסורתית לבחירת הנואם הצעיר של העיר. השנה השתתפו בתחרות בתי הספר עירוני ג' על שם מוטה גור, תיכון מור, אורט עירוני ד', בי"ס נתיב זבולון, בי"ס אופק, בי"ס יחד ובי"ס רעים.

"האם מדינת ישראל צריכה לאפשר תחבורה ציבורית ופתיחת עסקים בשבת?" זה היה נושא נאומו של אלון דוקאן, תלמיד כיתה י"א בבית ספר אורט עירוני ד', שזכה במקום הראשון בתחרות "רוטרי – הנואם הצעיר" לבתי הספר התיכוניים בעיר.

במקצה הצעירים, לתלמידי כתות ה'-ו', זכה דולב הרוש מבית הספר "רעים", שנאם על האינטרנט והשפעותיו על הנוער וקרא להורים להיות ערניים ולבדוק את התנהלות ילדיהם ברשתות החברתיות.

לובי העירייה היה מלא מפה לפה כאשר עלו הנואמים הצעירים לשאת את נאומיהם, הורים, חברים שבאו לעודד וצוותי הנהלות של בתי הספר המשתתפים.

נושאי הנאומים נקבעו על ידי ארגון רוטרי ישראל ועסקו בזכויות האדם בדמוקרטיה, תרומת איברים, תחבורה ציבורית ופתיחת עסקים בשבת, אפליית נשים בחברה, האינטרנט והשפעתו על החברה.

ראש העירייה, חיים ביבס, כיבד את הצעירים בנוכחותו ובדברי ברכתו ציין את חשיבות הנאום ככלי להעברת מסרים בצורה תמציתית וברורה. הוא חילק טיפים למתמודדים והדגיש את הרמה הגבוהה של מערכת החינוך בעיר והנוער המצטיין בתחומים רבים.

כל הנאומים היו ברמה טובה מאד. מאיר נוי, נשיא מועדון רוטרי מודיעין, והשופטות בתחרות, ד"ר אורנה מגר, עו"ד חפצי קופולה ורוחמה נוי, העניקו לזוכים את תעודות ההוקרה והמדליות.

במקומות שני ושלישי במקצה התיכוניים זכו, בהתאמה, גל נוי מעירוני ג' וגל אדם מתיכון מור. במקצה היסודיים זכתה במקום השני עמית דוידוביץ מנתיב זבולון ובשלישי שחר אורן מבית ספר אופק.

הזוכים יתמודדו מול נציגי הערים לוד ורמלה בתחרות המחוזית שתתקיים בלוד בחודש מרץ.

 

השאר תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם.שדות חובה *

*