מבזק חדשות
בית » תחבורה

תחבורה

כשל התקנת התמרורים בעיר נמשך

תמרורים שגויים בשדרות יאיר פרג

התקנות שגויות של תמרורים בשד' יאיר פרג פינת עמק דותן ופינת עמק החולה מטעות את הנהגים וגורמות לביצוע עבירות תנועה קשות. "חדשות מודיעין" פרסם את הנושא כבר לפני שנה וחצי, העירייה הודתה בטעות אך בפועל התמרורים השגויים נותרו במקומם וההטעיות נמשכות קרא עוד »

זהירות גבול לפניך

המחסום בקצה שדרות האורנים. תמונת ארכיון

אם אתם תושבי רעות שמשתמשים בכביש 431 או תושבי מודיעין שילדכם לומד בתיכון ברעות ואם בעבר נתנו לכם להבין שפתיחת ציר תחבורה בין מודיעין לרעות הוא עניין של זמן, כדאי שתתרגלו למצב של נסיעה ארוכה ומיותרת מסביב, שכן בניגוד לעבר טוען דובר העירייה כי פתיחת כביש לא על הפרק קרא עוד »

שיא גינס במודיעין

כיכר המע''ר

בשום מדינה מתוקנת בעולם לא שמעו על הקמת כיכר הנמשכת 15 שנה. במודיעין זה קורה – את בנייתה של כיכר התחבורה המרכזית החלו בשנת 2001 ועדיין היד נטויה. מדוע לוקח כל כך הרבה שנים לסיים פרויקט כזה? מתי הוא אמור להסתיים? רק לאלוהים הפתרונים קרא עוד »

יש תמורה בעד הכתבה

דוגמה לשלט לא תקין. כביש 431 נמצא בכיוון הנגדי

בעקבות חשיפת "חדשות מודיעין" הוסרו עשרות שלטי הכוונה שגויים שהוצבו לאחרונה באזור ליגד סנטר. לעלות שירדה לטמיון חשיבות פחותה - העיקר שהעירייה הפסיקה להטעות את נהגי העיר ואורחיה. עכשיו דרוש שילוט חדש קרא עוד »

חלמאות

אל תאמינו לשילוט. כביש 443 בכיוון הנגדי

העירייה מטעה את הנהגים באמצעות סדרת שלטי הכוונה חדשים שהוצבו באזור ליגד סנטר ואשר במקרים רבים מצביעים על הכיוון ההפוך ליעד. ויש גם כביש שלא נמסר לעירייה ואסור לנסוע בו בכיוון אחד אבל משום מה בכיוון הנגדי זה מותר. ועוד: הגעתם לכיכר בה ניתן לנסוע רק ימינה או שמאלה אבל השילוט מתעקש לשלוח אתכם ישר. קרקס מודיעין זה כאן קרא עוד »