מבזק חדשות
בית » חדשות

חדשות

קאט דה בולשיט

אלבז ביבס ומעוז

בסוג כזה של קרקס במועצת העיר עוד לא צפינו – ראש העיר חיים ביבס ביצע "מינוי בכפייה" של שרון מעוז לתפקיד יו"ר ועדת הביקורת למרות התנגדותו של מעוז. ואיפה היו חברי המועצה? אה, נכון, מריונטות חסרי חוליות אינם מוחים אף פעם גם כשראש העיר מתעתע בהם קרא עוד »

אסור "לביים אויב"

בדיקות ביטחון בקניון. צילום ארכיון

הטרנד התקשורתי אינו תקין: שום אזרח, גם אם הוא עיתונאי וגם אם יש לו כוונות טובות, אינו רשאי לקחת את החוק לידיים, להרכיב בביתו 'מטען נפץ דמי' ולבחון את מערך האבטחה במוסדות הציבור קרא עוד »

ארוך יותר מבוסניה הרצגובינה

שלט הכניסה לעיר

השם הרשמי של העיר המאוחדת 'מודיעין מכבים רעות' ארוך ומסורבל מדי. בפועל משתמשים בקיצור המתבקש: 'מודיעין'. חבר מועצת העיר לשעבר דני רוזנפלד דורש לא לגמד ולסרס את 'מכבים רעות'. לעבדכם הנאמן דעה קצת שונה קרא עוד »

"לעשות יותר ולדבר פחות"

שרון  מעוז

כאשר ההכרזה שבכותרת באה מכיוונו של חבר אופוזיציה זו לא בהכרח בשורה טובה לתושבים. שכן, במועצת העיר לא כולם צריכים "להצטרף לעשייה". מישהו צריך לבקר את הנעשה, לנהל מאבקים, להוות דמות דומיננטית שתשחק את תפקיד "פרקליטו של השטן" קרא עוד »

סליחה

הרב ניר ברקין ובנו. תמונת ארכיון

לקראת יום הכיפורים עם ישראל מבקש סליחה איש מרעהו וכפרת עוונות מבורא עולם. אני, כאחד האדם, כתושב מן השורה, ובעיקר כמי ששולח ידו בכתיבה, מועד לחטוא. לכן בשנה שעברה מצאתי חובה לערוך רשימת סליחות. מסתבר שהיא אקטואלית גם השנה קרא עוד »

אם זה מעלה לכם את לחץ הדם אל תקראו

תקשורת המונים

קוראי "חדשות מודיעין" שואלים אותי לעתים מדוע האתר דבק בעיקר בשלילה ומעלים את החיוב. מדוע לרוב אין בו מילים טובות ומחמאות. מדוע הוא עוסק בצללים, היכן האורות? הסבר פשוט: הוקעת מחדלים מטרתה שיפור ותיקון למען רווחת התושבים קרא עוד »

איש השנה במודיעין

חיים ביבס איש השנה

סרקנו בקפידה את רשימת 90 אלף תושבי העיר – איש לא נמצא ראוי לתואר מלבד ראש העיר חיים ביבס. אם תרצו הוא גם איש העשור - האיש שמגרעותיו מתגמדות לעומת מעלותיו. האיש שיכול לכתוב ספר עב כרס בתשובה לשאלה – מה אתה עשית בשביל מודיעין קרא עוד »

המלצה להענקת פרס ישראל לזוהר ברעם, מייסד ומנהל הכפר החשמונאי

זוהר ברעם. צילום איציק גרפל

חבר מועצת העיר לשעבר דני רוזנפלד: "מפעל חייו של זוהר ברעם מייסד כפר חשמונאי ראוי להערכה והוקרה ממלכתית ולפיכך אני פועל אצל ועדת פרס ישראל וממליץ על ברעם כזוכה פרס ישראל בקטגוריית מפעל חיים" קרא עוד »