מבזק חדשות
בית » חדשות

חדשות

קאט דה בולשיט

אלבז ביבס ומעוז

בסוג כזה של קרקס במועצת העיר עוד לא צפינו – ראש העיר חיים ביבס ביצע "מינוי בכפייה" של שרון מעוז לתפקיד יו"ר ועדת הביקורת למרות התנגדותו של מעוז. ואיפה היו חברי המועצה? אה, נכון, מריונטות חסרי חוליות אינם מוחים אף פעם גם כשראש העיר מתעתע בהם קרא עוד »

אסור "לביים אויב"

הטרנד התקשורתי אינו תקין: שום אזרח, גם אם הוא עיתונאי וגם אם יש לו כוונות טובות, אינו רשאי לקחת את החוק לידיים, להרכיב בביתו 'מטען נפץ דמי' ולבחון את מערך האבטחה במוסדות הציבור קרא עוד »

ארוך יותר מבוסניה הרצגובינה

השם הרשמי של העיר המאוחדת 'מודיעין מכבים רעות' ארוך ומסורבל מדי. בפועל משתמשים בקיצור המתבקש: 'מודיעין'. חבר מועצת העיר לשעבר דני רוזנפלד דורש לא לגמד ולסרס את 'מכבים רעות'. לעבדכם הנאמן דעה קצת שונה קרא עוד »

"לעשות יותר ולדבר פחות"

כאשר ההכרזה שבכותרת באה מכיוונו של חבר אופוזיציה זו לא בהכרח בשורה טובה לתושבים. שכן, במועצת העיר לא כולם צריכים "להצטרף לעשייה". מישהו צריך לבקר את הנעשה, לנהל מאבקים, להוות דמות דומיננטית שתשחק את תפקיד "פרקליטו של השטן" קרא עוד »

סליחה

לקראת יום הכיפורים עם ישראל מבקש סליחה איש מרעהו וכפרת עוונות מבורא עולם. אני, כאחד האדם, כתושב מן השורה, ובעיקר כמי ששולח ידו בכתיבה, מועד לחטוא. לכן בשנה שעברה מצאתי חובה לערוך רשימת סליחות. מסתבר שהיא אקטואלית גם השנה קרא עוד »

אם זה מעלה לכם את לחץ הדם אל תקראו

קוראי "חדשות מודיעין" שואלים אותי לעתים מדוע האתר דבק בעיקר בשלילה ומעלים את החיוב. מדוע לרוב אין בו מילים טובות ומחמאות. מדוע הוא עוסק בצללים, היכן האורות? הסבר פשוט: הוקעת מחדלים מטרתה שיפור ותיקון למען רווחת התושבים קרא עוד »